Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím

GM Team

Nr.
Name
Mail
Pozice

1.
Forseti
stecj@seznam.cz

2.
RedDox
reddox@reverse-mu.cz
Administrátor

3.
THOR
info@reverse-mu.cz
Administrátor

4.
Yennefer
yennefer@reverse-mu.cz
Administrátor

5.
Remus
remus@reverse-mu.cz
Game Master

6.
Quetzalcoa
quetzalcoa@reverse-mu.cz
Game Master

7.
Chronos
chronos@reverse-mu.cz
Game Master

8.
ElemenT
element@reverse-mu.cz
Moderátor

9.
Mephisto
MephistoMU@centrum.cz
Moderátor

10.
Groot
groot@reverse-mu.cz
Hunter

11.
Katniss
katniss@reverse-mu.cz
Hunter

Status: PROTECTED

Period: Collect Sing of Lord
29. 9. 2020 0:00:00 - 3. 10. 2020 0:00:00


Guild: RVNG


Leader: Fnuk
Money: 26964277096 Zen
Chaos Machine Taxe: 3%
Shop Taxe: 3%
Land of Trial Tax: 100000 Zen
Start Attack: 5. 10. 2020 18:00:00

TOP 10 CHARACTERS

Nr.
Name
Class
lvl (rr) [gr]

1.
TobyyDM
MG
151 (62) [2]
2.
krocker
SM
400 (36) [2]
3.
eXtremka
HE
162 (148) [1]
4.
PKSek
BM
400 (146) [1]
5.
n0bodYY
BS
264 (35) [1]
6.
QuaKee
BK
384 (18) [1]
7.
MoshPit
MG
323 (16) [1]
8.
zillakami
DL
363 (8) [1]
9.
BDSM
SM
400 (7) [1]
10.
George
DL
220 (2) [1]

TOP 5 GUILD

Nr.
Name
Mark
M
S

1.
Daemons
0
0
2.
CHURAQ
17
0
3.
BRoTHeRS
2
0
4.
AVNG
8
0
5.
Alliance
1
0

ReverseMu Season 4.6

Experience: 450x
Drop: 40%
Max. Stat: 65000
Nové chaos kombinace
Grand Reset systém

Server statistiky

Herních účtů: 424
Postav: 738
Spolků: 23

O serveru

Jsme komunita hráču Mu Online her. Tento herní server jsme spustili pro všechny lidi, kteří chtějí hrát bez možnosti zakoupení předmětů nebo vylepšení za reálné platidla.

Doufáme že se vám bude server líbit a přejeme příjemné hraní.

Kontakt na správce

Reverse Mu Online

Fórum: reversemu.uforum.cz

Facebook: Reverse-Mu

Mail: info@reverse-mu.cz